تست روانشناسی | اولین حیوانی که ببینید شخصیت شما را فاش می‌کند

به گزارش همشهری آنلاین، تست روانشناسی تصویری یکی از تست‌های پرطرفدار حوزه شخصیت شناسی است. این تست‌ها نمی‌توانند به صورت کامل و دقیق شخصیت شما را معرفی کنند و گاهی می‌توانند نادرست باشند. اما یک روش خوب برای شناسایی شخصیت و استعداد بصری هستند. ولی به صورت کلی این تست‌های روانشناسی روی افراد مختلف در کشورهای مختلف آزمایش شده و بر اساس نتایج مشابه، ارائه شده است.

اولین حیوانی که در تصویر می‌بینید، چیزهای زیادی درباره‌ شخصیتتان می‌گوید.

اول چه چیزی می‌بینید؟

تست روانشناسی تصویری ۱

گورخر: شما برون گرا هستید: عاشق حرف زدن، مهمانی گرفتن، ملاقات با افراد جدید و کارهای جدید هستید. پیروی از یک سبک زندگی یکنواخت، راه و رسم شما نیست.

شیر: شما یک درون گرا هستید: دوست دارید لحظاتی رویایی را تنهایی و یا در کنار یکی از دوست عزیزتان بگذرانید، یک لیوان از نوشیدنی مورد علاقه خود را نوشیده و چند قسمت از برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را مشاهده کنید.

تست روانشناسی تصویری ۲

تست روانشناسی | اولین حیوانی که ببینید شخصیت شما را فاش می‌کند

اردک: این احتمال وجود دارد که زندگی شما از انگیزه‌های احساسی تشکیل شده باشد. شما غالباً دچار خلق و خوی سریع می‌شوید و تمایل به تصمیم گیری سریع و ناگهانی دارید. بسیار عاطفی هستید.

خرگوش: شما دوست دارید تمام عواقب هر عملی را در نظر بگیرید. منطق معمولاً مقام اول زندگی شما را به خود اختصاص می‌دهد، گرچه این لزوماً به این معنی نیست که شما فردی سرد و بی حساس هستید.

تست روانشناسی تصویری ۳

تست روانشناسی | اولین حیوانی که ببینید شخصیت شما را فاش می‌کند

پوزه سگ: به احتمال زیاد شما شروع به تجزیه و تحلیل تصویر به صورت منظم کرده اید: از چپ به راست.

این بدان معنا نیست که شما یک فرد معمولی هستید بلکه بر طرز فکر منطقی و طبیعی شما برای تحلیل مداوم واقعیت تأکید دارد؛ و احتمالاً هنگامی که به سمت راست تصویر رسیده اید، موفق به دیدن تصویر دوم شده اید.

پای و بدن سگ: اگر تصویر را از راست به چپ تجزیه و تحلیل کرده اید یا اگر بلافاصله متوجه ابهام آن شده اید، احتمالاً تصمیمات اصلی‌تر را دوست دارید.

این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید از تفکر منطقی استفاده کنید. شما فقط می‌خواهید رویکردی خلاقانه را هنگام تلاش برای حل یک مسئله اعمال کنید.

منبع:تابناک

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *