پخش «نیاز» داودنژاد به همراه پشت صحنه آن از تلویزیون

تصاویر پشت صحنه فیلم سینمایی «نیاز» ساخته علیرضا داودنژاد روز پنجشنبه (۲۳ خرداد ماه) از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. همچنین در این برنامه با عوامل تولید فیلم گفت‌وگو خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، فیلم سینمایی «نیاز» پنجشنبه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود و بعد از آن برنامه «یک فیلم، یک تجربه» به تهیه‌کنندگی ناهید دل آگاه روی آنتن می‌رود.

در این قسمت از برنامه «یک فیلم، یک تجربه» که به فیلم سینمایی «نیاز» اختصاص پیدا کرده است، علاوه بر گفتگو با عوامل سازنده فیلم و بازیگران و بیان خاطرات کارگردان فیلم، نقد و تحلیل فیلم و تصاویری از پشت صحنه این اثر سینمایی پخش می‌شود.

«نیاز»، هفتمین فیلم بلند سینمایی علیرضا داودنژاد در مقام کارگردان و محصول سال ۱۳۷۰ است.

در این فیلم، نوجوانی به نام علی پس از مرگ پدرش، تصمیم می‌گیرد نان‌آور خانه شود. علی پس از چند روز در چاپخانه‌ای مشغول به کار می‌شود. همزمان نوجوان دیگری به نام رضا نیز برای همان کار وارد چاپخانه می‌شود. با وجود درگیری‌های اولیه بین آن دو، به تدریج بین آنها پیوند عاطفی برقرار می‌شود…

علی سوری، ترحم فتحی، شهره لرستانی، عزت‌الله صلح‌جو مهربان، صدرالله اعتصامی، شجاع‌الدین حبیبیان، حسین میرآقایی، حبیب‌الله قلیچ‌خانی و محمد یوسفی در این فیلم سینمایی مقابل دوربین حسین ملکی نقش آفرینی کردند.

محمدرضا علیقلی موسیقی متن این فیلم سینمایی را ساخت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code