Menu

مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم مهندس مصطفی زال نژاد برگزار می‌شود

۰ Commentمراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم مهندس مصطفی زال نژاد با روایتگری حاج حسین الله کرم و حجت‌الاسلام حاج مهدی طائب برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، میثم سعیدی مسئول برگزاری این مراسم با تأکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار کرد: عزت و افتخار امروز ملت بزرگ ایران در ایستادگی برابر اراده مستکبران، مرهون فداکاری و رشادت شهیدان است چراکه امیرمؤمنان علی بن ابیطالب (علیه اسلام) فرموده اند اگر ملتی لباس جهاد را از تن به در آورد و میدان جهاد راترک کند، خداوند بر او لباس ذلت می‌پوشاند.
وی با بیان اینکه برگزاری این گونه یادواره‌ها و معرفی ابعاد وجودی شهدا، تأثیرات عمیقی بر روی نسل جوان می‌گذارد و فرهنگ شهادت و جهاد را به آنان معرفی می‌کند خاطرنشا: کرد برگزاری اینگونه یادواره‌ها، نشان دهنده جایگاه والای شهیدان در میان جامعه و در احساسات و عقاید مردم ماست. خون پاک شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم همچون شهید زال نژاد، جریانی از احساسات، عواطف و روحیه استکبارستیزی را در جامعه ما جاری و ملت ما را در ایستادگی در جریان حق مقاومت، استوارتر ساخته است و برای همه یک وظیفه است که یاد و خاطره این شهیدان را زنده نگه داریم و با برگزاری اینگونه برنامه‌ها، سیره عملی و رفتاری آنها را به نسل جوان به عنوان یک الگو انتقال دهیم.
وی در تشریح جزئیات مراسم یادبود شهید زال نژاد گفت: این مراسم جمعه ٢۴ اسفندماه ١٣٩٧ پس از اذان مغرب در تهران، مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع در خیابان شریعتی نرسیده به تقاطع طالقانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code