شب‌نشینی رایگان در موزه ملی ایران را از دست ندهید

چهارمین برنامه «شبی با موزه» در نوروز با موزه ملی ایران هفتم اردیبهشت رایگان اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا، طرح «شبی با موزه» که به صورت متوالی در نوروز و با پیش‌قدمی موزه ملی ایران اجرایی می‌شود، چهارشنبه (هفتم فروردین) نیز از ساعت ۱۹ تا ۲۳ در موزه مادر ایران برگزار می‌شود.

جبرئیل نوکنده مدیر کل موزه ملی ایران از همه‌ی شهروندان و مسافران نوروزی شهر تهران دعوت کرد تا در این طرح شرکت کنند و اظهار کرد: نوروز و تعطیلات فرصت مناسبی است تا علاوه بر پاسداشت این آئین باستانی از ظرفیت گردشگری شبانه شهر تهران بهره گرفته و زمینه ایجاد پیوند بیشتر بین بازدیدکنندگان با موزه‌ها به عنوان مقاصد مهم گردشگری را ایجاد کنیم.

او تاکید کرد: مخاطبان موزه در این شب، علاوه بر بازدید رایگان از موزه در صورت تمایل می‌توانند در تورهای موضوعی شرکت کرده و از راهنمایی‌ها و ارائه توضیحات کارشناسان در بخش‌های مجزا برخوردار شوند.

او همچنین بازدید از نمایشگاه‌های «باستان شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس»، «گزیده چهاردهه کشفیات باستان شناسی ایران» و «میراث باستان شناسی تهران در موزه ملی ایران»، اجرای موسیقی اقوام ایرانی را از برنامه‌های شبی با موزه ملی ایران اعلام کرد.

به گفته‌ی وی این برنامه با مشارکت اداره کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، مدیریت گردشگری منطقه ۱۲ شهرداری تهران، در موزه ملی ایران برگزار می‌شود.
علاقمندان برای گرفتم اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت موزه ملی ایران به آدرس http://irannationalmuseum.ir/fa مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *