Menu

دست‌اندرکاران برگزاری کنگره شهدای استان کرمان تجلیل شدند

۰ Comment


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: کار برگزاری دومین کنگره شهدای استان کرمان مدیریت جهادی از جنس هشت سال دفاع مقدس را داشت که این مسئله نیز مشخصاتی دارد و در کنار تلاش و پرکاری، اخلاص را می دیدیم.

به گزارش ای سن ا، حجت‌الاسلام”حسن علیدادی سلیمانی” امروز ۲۲ اسفندماه در مراسم تجلیل از دست‌اندکاران برگزاری کنگره شهدای استان کرمان اظهار کرد: از دست‌اندرکاران برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان تشکر می‌کنم که این کنگره به خوبی برگزار شد. کنگره نمونه و الگویی بود برای اینکه هر کار استانی بخواهد خوب انجام شود، شدنی است و این ظرفیت در نیروها وجود دارد و این پیام را داشت که می‌توانیم خیلی از مشکلات استان را با همین نگاه حل کنیم.

علیدادی سلیمانی با اشاره به خصوصیات این کار تصریح کرد: کار برگزاری کنگره مدیریت جهادی از جنس هشت سال دفاع مقدس را داشت که این مسئله نیز مشخصاتی دارد و در کنار تلاش و پرکاری، اخلاص را می‌دیدیم.

امام جمعه کرمان بیان کرد: اخلاصی که یکی از رزمندگان دفاع مقدس (سردار سلیمانی) را تربیت کرد که در روزهای اخیر موفق به دریافت نشان ذوالفقار از سوی رهبر معظم انقلاب شد که جنس او از همین اخلاص است.

وی افزود: مدیریت همراه با وحدت و همدلی همه نیروها بر محور ولایت فقیه ویژگی دیگر برگزاری کنگره شهدای استان بود که مجموعه مدیریتی و فرهنگی استان در کنار نیروهای نظامی و انتظامی دست به دست هم داده و با وحدت و همدلی برنامه عظیم را طراحی کردند.

علیدادی سلیمانی اظهار کرد: نکته دیگر مدیریت درون گرا بود که تمام همت بر این بود تا می‌شود از ظرفیت‌های استان استفاده کرد و ظرفیت داخلی هر منطقه را به کار بگیرد و این کار در تاریخ استان کرمان ماندگار خواهد بود.

به گزارش ایسنا، دکتر”محمدجواد فدایی” استاندار کرمان نیز در این مراسم اظهار کرد: اگر هدف از برگزاری این نشست را به عنوان پاداش برای دست اندرکاران برگزاری کنگره اشتباه بزرگی است زیرا کسانی که در کنگره تلاش کردند هدفشان رضای خداوند و اخلاص بود و نمی‌خواهیم به نیت آنها خدشه وارد کنیم.

وی افزود: بهترین فلسفه این جلسه، براساس آیه قرآن کریم مبنی بر ازدیاد نعمت با شکرگزاری است و با این کار، انرژی بیشتری می‌گیریم تا کارهای بیشتری انجام بدهیم.

فدایی با تشکر از برگزاری خوب کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان گفت: این جلسه شروعی برای فعالیت‌های بیشتر و دنبال کردن اهداف کنگره در سال‌های آینده است و قطعاً کمک الهی را خواهیم داشت و امیدوارم شاهد پیشرفت‌های خوبی در آینده باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code