دستگیری سارق سابقه‌دار آرایشگاه‌های زنانه | متهم: موبایل مراجعین آرایشگاه‌ها را می دزدیدم و به پسرم می‌فروختم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ محمود مالمیر درباره جزئیات این خبر گفت: در پی اخبار واصله و مراجعه تعدادی از متصدیان آرایشگاه‌های زنانه به کلانتری که اعلام می‌کردند خانمی با مراجعه به آرایشگاه‌های زنانه و در زمان غفلت مشتریان و صاحبان آرایشگاه‌ها تلفن همراه آنان را سرقت کرده است، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران کلانتری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در تحقیقات میدانی تصویری واضحی از سارق به دست آمد، افزود: آموزش‌های لازم به آرایشگاه‌های زنانه ارائه تا به محض مشاهده سارق موضوع را به کلانتری اطلاع رسانی کنند.

سرهنگ مالمیر گفت: تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه چهارشنبه ۱۸ تیرماه یکی از متصدیان آرایشگاه زنانه در تماس با کلانتری عنوان کرد سارق خانم به آرایشگاه آنها مراجعه کرده و الان آنجاست. خیلی زود تیمی از مأموران به محل اعزام شد و زن جوان را که پس از سرقت گوشی موبایل قصد خارج شدن از آرایشگاه را داشت، دستگیر شد.

رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر عنوان کرد: تعدادی از شاکیان به کلانتری مراجعه و سارق آرایشگاه‌های زنانه را شناسایی کردند و این زن ۴۰ ساله که در زمینه سرقت از آرایشگاه‌های زنانه از مجرمان سابقه دار است، در اعترافاتش به ۱۲ فقره سرقت از آرایشگاه‌های زنانه اعتراف کرد.

سرهنگ مالمیر گفت: این زن در اعترافاتش اظهار کرد: گوشی‌های موبایل را به پسر ۲۸ ساله‌ خود می فروخت. در ادامه تحقیقات پلیسی، مأموران کلانتری موفق شدند پسر جوان را دستگیر و متهم با قبول جرم ارتکابی اعتراف کرد برای گوشی‌های سرقتی یک کارتن تهیه کرده و تلفن‌های همراه را در مقابل پاساژ علاءالدین به افرادی که اطلاعات کمی در زمینه تلفن همراه داشتند و به خصوص اتباع خارجی با قیمت بالایی می فروخت.

وی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: شهروندان توجه داشته باشند که تلفن همراه و وسایل با ارزش و پول خود را در پیشخوان آرایشگاه‌ها قرار ندهند تا هدف سارقان حرفه‌ای قرار نگیرند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code