ارسال 573 اثر به جشنواره علامه حلی

معاون پژوهش حوزه علمیه با اشاره به ارسال ۵۷۳ اثر به دبیرخانه جشنواره استانی علامه حلی لرستان، گفت: آیین اختتامیه جشنواره علامه حلی مهرماه امسال در استان برگزار می‏‌شود.

حجت‌الاسلام کامران پنام در گفت‌وگو با ایسن از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره استانی علامه حلی مهرماه امسال در لرستان خبر داد و گفت: با فراخوان این جشنواره ۵۷۳ اثر به دبیرخانه جشنواره واقع در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه لرستان ارسال شده است که در مقایسه با سال قبل که تعداد آثار ۵۲۱ اثر بود، رشد داشته است.

وی با اشاره به این‌که آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره مورد ارزیابی‌های مدرسه‌ای، اجمالی و تفصیلی اول و دوم قرار گرفته‌اند، افزود: آثار برگزیده، در اختتامیه جشنواره علامه حلی (ره) که مهرماه امسال برگزار می‌شود اعلام و مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان با اشاره به این‌که طلاب پایه اول تا درس خارج فقه آثار پژوهشی خود را به این جشنواره ارسال کرده‌اند، گفت: امسال سن شرکت‌کنندگان در این جشنواره ۴۱ سال اعلام شده است.

وی در پایان یادآور شد: آثار ارسالی به جشنواره استانی علامه حلی (ره) در محورهای تاریخ اسلام، تفسیر علوم قرآنی، فرق و ادیان، کلام اسلامی، فقه و اصول و همچنین ادبیات عرب هستند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code